La această oră (18.00), până în jurul orei 20.00, un elicopter al Inspectoratului General de Aviaţie din cadrul Ministerului Administraţiei şi Internelor survolează Autostrada A2, pentru a veni în sprijinul echipajelor de poliţie rutieră de la sol. Supravegherea traficului rutier în zona litoralului are loc ca urmare a solicitatării Direcţiei Rutiere din cadrul Inspectoratului General al Poliţiei Române.Imagini video din elicopter
Elicopter MAI supraveghează circulatia auto pe Autostrada A2
Alte articole: