Marţi, 17 iulie a.c, ministrul delegat pentru Administraţie, Victor Paul Dobre, a condus şedinţa de lucru cu beneficiarii PODCA din cadrul Ministerului Administraţiei şi Internelor, în vederea analizării stadiului implementării proiectelor şi a creşterii gradului de absorbţie a fondurilor europene.La reuniunea de lucru desfăşurată la sediul M.A.I., a mai participat secretarul de stat pentru Comunitățile Locale, Mihai Fifor, precum şi reprezentanţi ai structurilor M.A.I.
Ședință de lucru cu beneficiarii PODCA, condusă de ministrul delegat pentru Administraţie, Victor Paul Dobre
Alte articole: