Începând cu data de 9 iunie 2012, prin Ordin al Ministrului Administraţiei şi Internelor, la propunerea inspectorului general al Poliţiei Române, în condiţiile legii, comisar şef de poliţie Osiac Vasile, director adjunct în cadrul Direcţiei de Investigaţii Criminale din Inspectoratul General al Poliţiei Române, este împuternicit să îndeplinească atribuţiile funcţiei de inspector şef al Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Buzău.
Comisar şef de poliţie Osiac Vasile este împuternicit să îndeplinească atribuţiile funcţiei de inspector şef al Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Buzău
Alte articole: